MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Tema Fundit
» pyetje dhe pergjigje
3/23/2010, 23:32 nga besart

» Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?
2/26/2010, 10:15 nga Dinosha

» Himni kombetar shqiptar
1/20/2010, 18:47 nga BABA

» Përshëndetje dhe urime
1/20/2010, 18:39 nga Matrix

» Infiltrimi arab në trojet shqiptare
12/28/2009, 23:08 nga Matrix

» Kujdes prodhimeve Serbe
12/27/2009, 22:05 nga Matrix

» Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?
11/27/2009, 15:09 nga Matrix

» A E DUAN SHQIPTARET DHE KOSOVARET NJERI TJETRIN
10/28/2009, 01:02 nga blondi

» A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?
10/15/2009, 18:14 nga kristo ballauri

Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?
3/30/2009, 22:56 nga Matrix
si mendoni ju forumiste,si eshte menyra me e mire per te arritur bashkimin kombetar?

Komentet: 4
Infiltrimi arab në trojet shqiptare
12/28/2009, 23:07 nga Matrix
Rritja e varfërisë dhe korrupsionit ka qënë një nga lajmet më të rëndësishme të ditëve të kaluara. Një tjetër lajm i rëndësishëm ishte dhe “dhurata” prej 400.000 euro-sh e kryeministrit Shqiptar Sali Berisha për një fshat serb në Dardani, kurse në të njëjtin moment papunësia rritet midis popullësisë shqiptare. Si duket Shqiptarët nuk janë të rëndësishëm për z. …

[ Më shumë ]
Komentet: 1
Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?
3/27/2009, 22:41 nga Matrix
Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?

Komentet: 15
January 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 131 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Sami Islami

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 525 artikuj v 80 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më 1/19/2011, 14:45